Fiat Ziółkowski Warszawa - Autoryzowana Stacja Obsługi - serwis mechaniczny, klimatyzacja, wymiana opon, myjnia.
Fiat ZIOLKOWSKI WARSZAWA Fiat ZIOLKOWSKI WARSZAWA
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Promocje - OfertyKARTY RATOWNICZE- karty ratujące życie!

KARTA RATOWNICZA, może uratować Ci życie!

W trosce o bezpieczeństwo swoich Klientów Dealerzy Fiat Auto Poland wyposażają samochody w KARTY RATOWNICZE.

Każdy samochód  zbudowany jest z różnych komponentów, posiada też różnie usytuowane wzmocnienia karoserii, umiejscowienia zbiornika na paliwo, poduszek powietrznych, pirotechnicznych napinaczy pasów, generatorów gazu, jednostki sterującej, akumulatora, inaczej montowanego akumulatora czy poduszek powietrznych.

Podczas wypadku, czas odgrywa najważniejszą rolę, dlatego też,  aby ułatwić i przyspieszyć ewentualną akcję ratowniczą, zapraszamy po odbiór Karty Ratowniczej przeznaczonej do Twojego  modelu samochodu.

Karta ratownicza pozwala często skrócić czas akcji ratowniczej o 6 a nawet 9 decydujących minut.

Pamiętaj, że to aż 30% krótszy czas akcji i 30% więcej szans na skuteczną pomoc.

Odwiedź autoryzowany serwis Fiat /ALFA ROMEO /LANCIA/JEEP/ FIAT PROFESSIONAL, gdzie otrzymasz bezpłatnie naklejkę informacyjną na przednią szybę oraz Kartę Ratowniczą do Twojego  modelu samochodu.

Na wszelki wypadek pomóż sobie i swoim bliskim!

 

Karta Ratownicza („rescue sheet”) to zestandaryzowana informacja, która przedstawia schemat pojazdu z zaznaczonymi najważniejszymi dla służb ratowniczych elementami umiejscowienia wzmocnień karoserii, rozmieszczenia poduszek bezpieczeństwa, czy też gazowych napinaczy pasów.

Karta Ratownicza – pozornie zwykła kartka papieru w formacie A4 włożona w daszek przeciwsłoneczny samochodu, często pozwala znacząco skrócić czas akcji ratowniczej decydującej o życiu człowieka.

Do karty zawsze dołączona jest naklejka na przednią szybę samochodu, która informuje służby ratownicze, że wewnątrz pojazdu znajduje się Karta Ratownicza.


   
 
 
ZIÓŁKOWSKI S.C.

WARSZAWA
ZAGÓJSKA 5
04-160 WARSZAWA
Tel.: (22) 8132682 wewn. 8132682
(22) 8132682 wewn. 8132682
e-mail

Jadąc z Centrum Waszyngtona, Stanów Zjednoczonych, Grochowską, należy skręcić za rondem Wiatraczna w prawo w ulicę Majdańską a następnie w lewo w ulicę Zagójską. Stacja mieści się po lewej stronie.

 

Jadąc z Centrum ulicą Ostrobramską należy skręcić w lewo w ulicę Zamieniecką po czym w lewo w ulicę Bełżycką, w prawo w Mądzką, w lewo w Łukowską, która przechodzi w ulicę Zagójską. Stacja mieści się po prawej stronie.
Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies